HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Boyut Sanayi Malzemeleri İmalat ve Tic. Ltd. Şti.

"Boyut Sanayi Malzemeleri İmalat ve Ticaret Ltd. Şti." ticari ünvanı ile tescil edilen firmamız sanayi sektörümüzün ihtiyaçları doğrultusunda, profesyonel hizmet anlayışını ilke edinerek bu konuda ki güvenilir referansları ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Firmaların ve bireylerin çelik halat, zincir ve bağlantı elemanları taleplerini yüksek güvenlik ve yüksek kalite anlayışından hiçbir koşulda vazgeçmeyerek karşılamaya çalışmaktır. Satış sonrası takibimiz ile müşteri güven ve memnuniyetinin sürekliliğini korumaktır.

Piyasanın en dinamik firması olarak; ürünler konusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, verimliliği ve güvenliği yüksek ürünleri seçerek kalitenin yükseltilmesi konusunda piyasada öncülük yapmaktır.

Vizyonumuz

Tüm yönetim kadrosu ve çalışanlar olarak “Kalite Yönetim Sistemi” ilkelerini  içselleştirerek, sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için çaba sarf etmekteyiz.,

Firmamızın bulunduğu piyasada kazanmış olduğu saygınlık ve güvenin sorumluluğunu bilerek yoluna devam etmektedir.  Hedefimiz, iç piyasada sağladığımız bu hacmi her yıl biraz daha genişleterek yurtdışında da faaliyetlerimizi aynı saygınlık ve güven ile sürdürmektir.

Yukarı